Piotr Stramowski z BSS Group

Piotr Stramowski dołączył do grona gwiazd reprezentowanych przez agencję Filip Mecner Artist Management. Tym samym spółka, będąca częścią BSS Group, stała się odpowiedzialna za działania biznesowe aktora. Zawarta przez strony umowa ma charakter wyłączny.

„Piotr to jeden z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych aktorów w Polsce. Cieszymy się, iż to właśnie nasza firma będzie dbać o kontrakty tego ambitnego i pracowitego artysty” – powiedział Filip Mecner, założyciel Filip Mecner Artist Management. „Nasza agencja specjalizuje się w sprzedaży praw do wizerunku postaci show-biznesu. Piotr to aktor perspektywiczny o dużym potencjale komercyjnym. Wierzymy w jego kolejne doskonałe role filmowe, jak i reklamowe. Dołożymy starań, aby talent naszej gwiazdy został doceniony również na rynkach zagranicznych” – dodał Damian Raciniewski, współwłaściciel firmy.

Piotr Stramowski ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie w 2012 r. Choć wcześniej pojawił się w kilku serialach, przełom w jego karierze przyszedł za sprawą głównej roli w dwóch częściach „Pitbulla”: „Nowe Porządki” oraz „Niebezpieczne kobiety”, a także w serialu TVN „Na Noże”. W tym roku dołączył do obsady nowego filmu Patryka Vegi „Botoks”.

Filip Mecner Artist Management jest częścią BSS Group i reprezentuje szereg gwiazd. Świadczy szeroki zakres usług menadżerskich dla osób związanych z różnymi dziedzinami świata artystycznego. Wśród gwiazd związanych z firmą są między innymi: Anna Starmach, Agnieszka Sienkiewicz, Sylwia Grzeszczak, Olga Frycz, Piotr Polk, Adam „Nergal” Darski, Andrzej Grabowski, Piotr Kędzierski. W ostatnim czasie agencja zrealizowała kampanie z udziałem Anny Starmach dla marki Electrolux i RioMare, Sylwii Grzeszczak i Piotra Kędzierskiego dla T-Mobile oraz Olgi Frycz dla ING.