BSS Group świadczy usługi z zakresu sponsoringu, reklamowego wykorzystania wizerunku gwiazd światowego i polskiego kina, sportu i estrady, PR, event marketingu i komunikacji w mediach społecznościowych. W skład grupy wchodzą trzy podmioty prowadzące wobec siebie działalności komplementarne - agencja marketingu sportowego Business Sport Solutions, agencja doradcza i komunikacyjna BSS Consultants oraz agencja menadżerska Filip Mecner Artist Management.

Zespół

Damian Raciniewski
President of the Board
 +48 602 755 055
d.raciniewski@bss75.pl
Agnieszka Sakowicz
Managing Director,
Co-Owner
+48 604 555 997
a.sakowicz@bss75.pl
Filip Mecner
Managing Director,
Co-Owner
 +48 501 150 651
filip@mecner.com
Michał Nawrot
International Markets Officer,
Co-Owner
 +48 502 743 300
m.nawrot@bss75.pl
Maja Güngör
Vice Managing Director
 +48 600 375 275 m.gungor@bss75.pl
Joanna Ignaszak
Senior Key Account Manager
 +48 512 374 801 biuro@mecner.com
Kornelia Władowska
Key Account Manager
 +48 697 082 325 k.wladowska@bss75.pl
Martyna Ławska
Key Account Manager
 +48 798 048 313
m.lawska@bss75.pl
Rafał Stęczniewski
Art Director
Bartosz Krajewski
Social Media Manager
+48 505 048 365
b.krajewski@bss75.pl
Grzegorz Kordylas
Marketing Communication Manager
+48 505 002 896
g.kordylas@bss75.pl
friend links: rubber bracelets silicone bracelets