Dorota Wellman wybrała BSS Group

wellman

Dorota Wellman dołączyła do grona gwiazd reprezentowanych przez agencję Filip Mecner Artist Management. Firma jest odpowiedzialna za negocjowanie oraz realizację kontraktów reklamowych.

To dla nas zaszczyt, że dziennikarka takiego formatu i z takim zawodowym dorobkiem wybrała właśnie naszą agencję. Dorota to wulkan energii, jedna z najbardziej wyrazistych osobowości telewizyjnych, co jest niewątpliwym atutem dla potencjalnych reklamodawców” – powiedział Filip Mecner, założyciel Filip Mecner Artist Management.

To kolejna znakomita osobowość, która dołączyła do naszej agencji. Jesteśmy dumni, że możemy odpowiadać za relacje ze środowiskiem biznesowym tak nadzwyczajnej postaci. Widzowie cenią ją przede wszystkim za dziennikarski profesjonalizm, trafne riposty i poczucie humoru. To cechy, które wpływają na jej duży potencjał marketingowy i reklamowy” –  dodał Damian Raciniewski, współwłaściciel firmy.

Dorota Wellman jest wszechstronną dziennikarką z doświadczeniem radiowym, telewizyjnym i prasowym. Wspólnie z Marcinem Prokopem prowadzi poranny program „Dzień Dobry TVN” – razem tworzą najbardziej charakterystyczny duet telewizyjny. Obecnie jest też autorką felietonów w „Wysokich Obcasach” – weekendowym dodatku „Gazety Wyborczej” oraz pełni funkcję redaktor kreatywnej w nowym magazynie dla kobiet – „Well”.

Karierę dziennikarską rozpoczęła w Radiu Solidarność. W Radiu Eska była prezenterką i dyrektorem programowym. Prowadziła audycje radiowe: „Bulion” w Radiu ZET, „TOK o’clock” w Tok FM. W TVP współtworzyła wiele programów m.in.: „Goniec”, „Tylko w Jedynce”, „Bohaterowie, skandaliści i inni”, „Konsument”, „Podróże z żartem”, „Raport”.  Była jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie” w TVP2.