Michał Pazdan w kadrze BSS Group

Michał Pazdan

Do grona osobistości świata sportu reprezentowanych przez BSS Group dołączył obrońca reprezentacji Polski – Michał Pazdan. Agencja przejmie tym samym prawo do pośrednictwa w kontaktach z podmiotami zainteresowanymi współpracą z piłkarzem oraz do zarządzania jego wizerunkiem. Umowa została podpisana na wyłączność.

Po udanych Mistrzostwach Europy we Francji, Michał Pazdan nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Jego kariera sportowa idzie w dobrym kierunku. Pod koniec 2016 roku Michał podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa, a przed nim kolejne duże wyzwanie – Mistrzostwa Świata w Rosji 2018.

Dwukrotny Mistrz Polski był jednym z kluczowych graczy podstawowej jedenastki Adama Nawałki podczas eliminacji do Mistrzostw Świata. Polacy wygrali swoją grupę, zgarniając komplet punktów w 8 z 10 rozegranych spotkań.

Damian Raciniewski, prezes BSS Group nie ukrywa, że podpisane umowy z piłkarzem to dla agencji duża satysfakcja: Bardzo cieszymy się na współpracę z kolejnym przedstawicielem polskiej reprezentacji. Przed Michałem bardzo pracowity rok, w którym będzie walczył o trzecie z rzędu Mistrzostwo Polski, a następnie uda się na mundial do Rosji jako kluczowy zawodnik naszej defensywy. My w tym czasie zadbamy o sprawy pozaboiskowe, by Michał mógł skupić się na jak najlepszych występach w klubie i reprezentacji.

Michał Pazdan rozpoczynał karierę w Hutniku Kraków, z którego w 2007 roku przeniósł się do Górnika Zabrze. To tam po raz pierwszy miał okazję grać pod okiem obecnego trenera reprezentacji, Adama Nawałki. Od 2012 do 2015 roku reprezentował barwy Jagiellonii Białystok. Dobre występy zaowocowały transferem do Legii, z którą dwukrotnie sięgał po Mistrzostwo Polski oraz występował w Lidze Mistrzów. Za swoją grę dla stołecznej drużyny zbiera wiele pozytywnych recenzji.

Obrońca reprezentacji Polski dołączył tym samym do innych znanych osobistości reprezentowanych przez BSS Group. Wśród nich znajdują się m.in. selekcjoner piłkarskiej kadry Adam Nawałka, aktorzy Andrzej Grabowski, Piotr Polk, Olga Frycz, Piotr Stramowski, dziennikarze Dorota Wellman, Maciej Orłoś, Jarosław Kret, Piotr Kędzierski, wokalistka Sylwia Grzeszczak, kierowca wyścigowy Kuba Giermaziak, żeglarz Przemysław Tarnacki, piłkarz Maciej Żurawski, tenisista Wojciech Fibak, a także kilkudziesięciu aktorów z Hollywood.