Bartosz Bereszyński dołącza do drużyny BSS Group

Szeregi klientów BSS Group zasilił kolejny reprezentant Polski w piłce nożnej – Bartosz Bereszyński. Agencja przejmuje tym samym prawo do pośrednictwa w kontaktach z podmiotami zainteresowanymi współpracą z piłkarzem oraz do zarządzania jego wizerunkiem. Umowa została podpisana na wyłączność.

Jeszcze na początku ubiegłego sezonu Bartosz Bereszyński walczył o miejsce w pierwszej drużynie Legii Warszawa. Dziś jest zawodnikiem podstawowej jedenastki UC Sampdoria, z którą utrzymuje się w czołówce tabeli włoskiej Serie A. Przed polskim obrońcą kolejne wyzwania – wiosną wraz z drużyną z Genui walczyć będzie o awans do europejskich pucharów. Po sezonie klubowym przyjdzie czas na Mistrzostwa Świata w Rosji, na które uda się wraz z reprezentacją Polski.

Prezes BSS Group, Damian Raciniewski, nie ma wątpliwości, że nawiązanie współpracy z Bartoszem to dobra wiadomość dla obu stron: Mimo  młodego wieku, Bartek nie raz udowadniał, że potrafi myśleć jak profesjonalista i decydować o swoim losie. Jego kariera nabiera rozpędu. We Włoszech – kraju, który słynie z wybitnych obrońców, szybko poznali się na jego talencie i umiejętnościach. Wierzę, że dzięki dobrej grze w klubie na stałe zagości w polskiej reprezentacji. Dla naszej agencji to przyjemność pracować z tak rozsądnym i perspektywicznym zawodnikiem.

Piłkarską karierę Bartosz Bereszyński rozpoczynał w Poznaniu. To tu trenował w młodzieżowych drużynach Warty i Lecha, w barwach którego, w wieku 20 lat, zadebiutował w polskiej Ekstraklasie. Na początku 2013 roku przeniósł się do warszawskiej Legii, co wywołało sporo zamieszania wokół jego osoby. Z czasem okazało się to jednak bardzo dobrą decyzją – Bereszyński pokazał się na arenie międzynarodowej, zaliczając udane występy w europejskich pucharach, które zaowocowały transferem do Sampdorii. W klubie gra razem z innymi reprezentantami Polski – Dawidem Kownackim i Karolem Linettym.

Dobre występy Bartosza i reszty kadrowiczów w drużynie Adama Nawałki przypieczętowały awans Polaków na Mistrzostwa Świata w Rosji, które odbędą się latem 2018 roku.

Obrońca reprezentacji Polski dołączył tym samym do innych przedstawicieli polskiej kadry: Michała Pazdana i selekcjonera Adama Nawałki, także znajdujących się w gronie klientów BSS Group. Wśród nich znajdują się również aktorzy Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Olga Frycz, dziennikarze Dorota Wellman i Piotr Kędzierski, wokalistka Sylwia Grzeszczak, a także wiele innych osobistości ze świata sportu i show biznesu oraz kilkudziesięciu aktorów z Hollywood. BSS Group odpowiada za ich obecność w licznych kampaniach reklamowych.