Do rodziny BSS Group dołącza Przemysław Tarnacki

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich żeglarzy Przemysław Tarnacki rozpoczął współpracę z BSS Group. To niezwykle utalentowany skipper i sternik notowany w czołówce rankingu ISAF World Match Racing Rankings. Najbliższym wyzwaniem 4-krotnego mistrza świata będą legendarne regaty Rolex Sydney Hobart.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, że udało nam się porozumieć z Przemysławem, który bez wątpienia zalicza się do grona najlepszych i najciekawszych postaci polskiego żeglarstwa. Duma rozpiera nas tym bardziej, że już w grudniu nowy członek naszej rodziny poprowadzi polską załogę w jednych z najtrudniejszych i najpopularniejszych regat żeglarskich na świecie. – powiedział Damian Raciniewski, prezes BSS Group.

Biografia, jak i sama postać Przemysława Tarnackiego jest niezwykle barwna i bogata w osiągnięcia. Swoją przygodę z żeglarstwem rozpoczął stosunkowo wcześnie za sprawą tradycji rodzinnych. Ojciec Bronisław był wielokrotnym mistrzem Polski w żeglarstwie i uczestniczył w pierwszych regatach dookoła świata. Na swoim koncie posiada tytuły mistrza świata w klasie International Micro Tonner oraz wicemistrza w klasie Aphrodite 101. Ponadto kilkadziesiąt razy stawał na podium Pucharu Świata w regatach match racingowych. Obecnie jest liderem załogi Tarnacki Yacht Racing i razem z nią stale uczestniczy w prestiżowych zawodach żeglarskich.

Przemysław Tarnacki współprowadzi także marki Yachts & Yachting oraz Super Yachts, realizujące usługi z zakresu projektowania i sprzedaży jachtów żaglowych oraz motorowych, a także obsługi biznesowej flot jachtowych.

Na mocy kontraktu podpisanego na wyłączność odpowiadamy za obsługę menadżerską Przemysława Tarnackiego oraz realizujemy szereg usług między innymi z zakresu PR.