Kubica w F1 dzięki Grupie LOTOS S.A. i BSS Group

W sezonie 2018 Robert Kubica powróci na tory Formuły 1. Po siedmiu latach nieobecności zobaczymy go w zespole Williams Grand Prix Engineering Limited. Powrót kierowcy to efekt wspólnych wielomiesięcznych działań agencji BSS Group i Grupy LOTOS S.A.

To dla nas ogromny przywilej i satysfakcja móc poinformować, iż wielomiesięczna współpraca BSS Group z Robertem Kubicą doprowadziła do oficjalnego potwierdzenia Roberta jako kierowcy testowego w legendarnym zespole Williamsa – mówi Damian Raciniewski, właściciel BSS Group. Z radością informujemy, iż współpraca z Robertem Kubicą zaowocowała w tym roku rozpoczęciem prac nad umożliwieniem mu powrotu do ścigania w F1.

Występując jako formalnie umocowany pełnomocnik Roberta do prowadzenia rozmów dotyczących m.in. jego promocji i sponsoringu, zainicjowaliśmy i aktywnie uczestniczyliśmy w przeprowadzeniu całego procesu związanego z zaangażowaniem się „pewnej firmy paliwowej” w powrót Roberta Kubicy do Formuły 1. Końcowy sukces, jakim jest ponowne posiadanie Polaka w paddocku Formuły 1, rekompensuje nam trud i wysiłek w pozyskanie partnera biznesowego dla niepowtarzalnej legendy polskiego motosportu – dodaje Raciniewski.

BSS Group świadczy usługi z zakresu sponsoringu, reklamowego wykorzystania wizerunku gwiazd światowego i polskiego kina, sportu i estrady, PR, event marketingu i komunikacji w mediach społecznościowych.

Dodatkowe informacje oraz wypowiedzi Damiana Raciniewskiego są dostępne w poniższych artykułach: