F1® Experiences – Formuła 1 na wyciągnięcie ręki

Niezapomniane wrażenia, adrenalina, rozrywka na najwyższym poziomie – wszystko to wraz z najlepszą jakością obsługi gwarantuje F1® Experiences. Od teraz każdy fan sportów wysokooktanowych może doświadczyć emocji, jakie towarzyszą najlepszym kierowcom ścigającym się w Mistrzostwach Świata Formuły 1. Program F1® Experiences oferuje bowiem dostęp do unikalnych atrakcji, takich jak spotkania z legendami F1, przejazdy po torze w tempie wyścigowym i wstęp do zakulisowych wydarzeń podczas weekendów Grand Prix. Wyłącznym dystrybutorem pakietów F1® Experiences w wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej jest BSS Group.

F1® Experiences to oficjalny program Formuły 1 stworzony z myślą o fanach serii, oferujący pakiety na Grand Prix na całym świecie. Najbardziej prestiżowa seria wyścigowa otwiera się na kibiców i zaprasza ich do środka, umożliwiając poznanie kulis pracy zespołów i zbliżenie się do centrum najważniejszych wydarzeń na torze i poza nim. Ukłonem wobec polskich fanów jest możliwość spotkania z Robertem Kubicą. Jedyny Polak w Formule 1 będzie gościem programu F1® Experiences między innymi podczas GP Bahrajnu.

Program F1® Experiences to rewolucja – tu kryją się prawdziwe emocje. Wraz z nabyciem pakietów rozpoczyna się podróż w głąb świata najbardziej prestiżowych wyścigów na świecie. Wychodzimy z roli obserwatora stojącego z boku i stajemy się częścią tej wyjątkowej imprezy. Żaden fan nigdy wcześniej nie miał tak szerokiego dostępu do Formuły 1 jak dziś dzięki F1® Experiences! – powiedział Damian Raciniewski, CEO BSS Group. To dla nas zaszczyt i duże wyróżnienie, że F1® Experiences wybrało BSS Group jako swojego wyłącznego przedstawiciela w tej części Europy, powierzając nam odpowiedzialność za sprzedaż tego unikalnego produktu –  dodał.

BSS Group posiada wyłączne prawa sprzedaży pakietów F1® Experiences w sześciu krajach Europy Środkowo-Wschodniej: w Polsce, Czechach, Rumunii, na Litwie, Łotwie i w Estonii.

F1® Experiences: zobacz wideo

Pakiety F1® Experiences to unikalne atrakcje niedostępne nigdzie indziej, takie jak przejazdy w tempie wyścigowym dwumiejscowym bolidem na torze F1, bezpośredni dostęp do padoku, szansa zrobienia sobie zdjęcia na podium i starting gridzie z pucharem, zwiedzanie toru i legendarnego pit lane, a także możliwość spotkania legend oraz aktualnych kierowców serii i przyszłych gwiazd motosportu, ścigających się w F2, GP3 i Porsche Supercup. Pakiety F1® Experiences to także bilety wstępu na najlepsze trybuny, do strefy VIP Hospitality, Formula 1 Paddock Club i Champions Club, a ponadto hotele najwyższej klasy znajdujące się w pobliżu toru.

F1® Experiences stwarza szansę przeżycia wyścigowego weekendu Formuły 1 w gronie przyjaciół, kolegów z pracy lub klientów oraz poznania wpływowych przedstawicieli biznesu z całego świata. Dzięki szerokiemu wachlarzowi pakietów każdy fan emocji na najwyższym poziomie znajdzie ofertę dla siebie. Oficjalne partnerstwo FIA Formula One to pewność, że pakiety F1® Experiences pochodzą bezpośrednio od organizatora mistrzostw, co gwarantuje stałe ceny i zapewnia bezpieczeństwo bez ryzyka nadużyć pośredników.

Pakiety F1® Experiences wraz z obszerną informacją na temat atrakcji i cen dostępne są na stronie:

F1® Experiences: pakiety
(wkrótce również w polskiej wersji językowej).

Do zobaczenia na torach Formuły 1!