F1® Experiences ze statuetką ,,DEMES Zagraniczny”!

Z dumą pragniemy poinformować, że projekt F1® Experiences uhonorowany został nagrodą ,,DEMES Zagraniczny” podczas Gali Nagród Biznesu Sportowego za rok 2017. Nagrodę w imieniu prezesa F1® Experiences, Keitha Bruce’a odebrała agencja BSS Group.

Więcej o projekcie F1® Experiences przeczytacie w naszym wcześniejszym komunikacie.  Agencja BSS Group jest wyłącznym przedstawicielem usług oferowanych przez F1® Experiences w Polsce i wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

W imieniu Keitha Bruce’a, który udał się już do Melbourne na Grand Prix F1 w Australii, odebraliśmy nagrodę DEMES Zagraniczny dla F1 Experiences podczas Sportbiz Forum Sportu i Biznesu 2018! 😉

Opublikowany przez BSS Group na 22 marca 2018

 

Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ każdego roku gromadzi znakomitych specjalistów reprezentujących globalne marki. W związku z międzynarodowym charakterem wydarzenia, organizatorzy postanowili rozwinąć koncepcję Nagród Biznesu Sportowego, poprzez przyznanie Statuetki DEMES Zagraniczny dla osoby, firmy lub instytucji, która przyczynia się do profesjonalnego zarządzania sportem, umiejętnie wykorzystuje sport w celach marketingowych w innym kraju, lub też znacząco wpływa na rozwój marketingu sportowego na arenie międzynarodowej. W tę filozofię idealnie wpisuje się F1® Experiences, oferujące bilety na Grand Prix Formuły 1, które umożliwiają m.in. spotkanie z kierowcami, zdjęcie na podium, czy nawet przejazd po torze.

demes

 

Nagrody Biznesu Sportowego Statuetki DEMES promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie – zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu.

Uroczystość wręczania Nagród ma bogatą, 14-letnią tradycję, a odbywa się podczas Gali Sportu i Biznesu. To nie tylko ważny moment dla nagrodzonych, ale i kluczowe spotkanie dla środowiska biznesu sportowego – gromadzi najlepszych z najlepszych.

Tegoroczna XIV Gala Sportu i Biznesu odbyła się 22 marca 2018 roku, w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

Aby zapoznać się z ofertą F1® Experiences, zapraszamy na oficjalną stronę w języku polskim.