Enrique Arce w ,,Kobietach Mafii 2″ dzięki BSS Group

arce

Gwiazdor serialu ,,Dom z Papieru”, który podbił serca fanów na całym świecie, wystąpi w najnowszej produkcji Patryka Vegi – ,,Kobiety Mafii 2”. Za udział aktora w filmie odpowiada agencja BSS Group.

Hiszpański aktor międzynarodową sławę zyskał dzięki roli Arturo – dyrektora mennicy w Madrycie z serialu ,,Dom z Papieru” wyprodukowanego przez Netflix. Tym razem postać grana przez niego także odegra ważną rolę w inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami losach filmu Kobiety Mafii 2. Akcja filmu rozegra się na 3 kontynentach.

O losach współpracy opowiada prezes BSS Group, Damian Raciniewski.

Kobiety Mafii 2 to obraz, jakiego prawdopodobnie w polskich kinach jeszcze nie było. Zaangażowanie do współpracy światowej sławy aktorów, jak Angie Cepeda i Enrique Arce tylko potwierdza fakt, że ambicje twórców wykraczają daleko poza polski rynek. Z naszej strony to ogromna przyjemność łączyć producentów filmu z aktorami z różnych zakątków globu.

Karierę aktorską Enrique rozpoczął już w 1998 roku. Ta nabrała niezwykłego rozpędu w 2017 roku, po emisji serialu ,,Dom z Papieru”. Dziś Enrique, oprócz najnowszej produkcji Patryka Vegi, której premiera zaplanowana jest na luty 2019, szykuje się także do roli w dwóch wielkich hollywoodzkich produkcjach: ,,Terminatorze 6” oraz najnowszej części serii ,,Rambo”.

BSS Group świadczy usługi z zakresu sponsoringu, reklamowego wykorzystania wizerunku gwiazd światowego i polskiego kina, sportu i estrady, PR, event marketingu i komunikacji w mediach społecznościowych. Wśród klientów agencji znajdują się także aktorzy Andrzej Grabowski i Olga Frycz, piłkarze reprezentacji: Bartosz Bereszyński i Michał Pazdan,  trener Adam Nawałka, dziennikarze Piotr Kędzierski i Dorota Wellman, wokalistka Sylwia Grzeszczak, a także wiele innych osobistości ze świata sportu i show biznesu oraz kilkuset aktorów z Hollywood. BSS Group odpowiada za ich obecność w licznych kampaniach reklamowych.