Angie Cepeda w ,,Kobietach Mafii 2”

cepeda

Gwiazda kultowej telenoweli ,,Luz Maria”, cieszącej się ogromną popularnością w latach 90-tych, już wkrótce wróci na polskie ekrany! Angie Cepeda wystąpi w najnowszej produkcji Patryka Vegi, ,,Kobiety Mafii 2”. Za udział gwiazdy w filmie odpowiada agencja BSS Group.

 

Któż z nas nie pamięta wieczorów spędzonych przed ekranem telewizora podczas emisji jednej z pierwszych telenoweli obecnych na polskim rynku? Losy bohaterki granej przez Angie Cepedę śledziliśmy z zapartym tchem – dziś wiemy już, że aktorka zaangażuje się w kolejną produkcję. Tym razem – polską.

Po sukcesie filmu ,,Kobiety Mafii” na ekranach kin w 2019 roku pojawi się druga część z motywem latynoskim – właśnie tutaj pojawia się powód, dla którego pochodząca z Kolumbii Cepeda, mieszkająca na co dzień w Los Angeles, odwiedzi nasz kraj.

Za podpisanie kontraktu z gwiazdą oraz koordynację współpracy na planie filmowym odpowiedzialna jest agencja BSS Group. Nie jest to pierwszy sukces firmy w zakresie zaangażowania hollywoodzkiej gwiazdy do działań promocyjnych na terenie Polski. Agencja BSS Group zapewniła m.in. udział Ewana McGregora w sensacyjnym spocie reklamowym „Czerwony punkt” dla platformy VOD – ShowMax.

Prezes agencji, Damian Raciniewski, na temat rozpoczęcia współpracy z aktorką, mówi:

Z radością przyjęliśmy informację o zaangażowaniu Angie w ten projekt. Cieszy nas sukces filmu i fakt, że druga część zapowiada się jeszcze ciekawiej. Dołożymy wszelkich starań, by nasza współpraca była owocna. Angie to profesjonalistka i praca z nią będzie przyjemnością.

Wśród klientów agencji znajdują się także aktorzy Andrzej Grabowski i Olga Frycz, piłkarze reprezentacji: Bartosz Bereszyński i Michał Pazdan,  trener Adam Nawałka, dziennikarze Piotr Kędzierski i Dorota Wellman, wokalistka Sylwia Grzeszczak, a także wiele innych osobistości ze świata sportu i show biznesu oraz kilkuset aktorów z Hollywood. BSS Group odpowiada za ich obecność w licznych kampaniach reklamowych.