Dorota Wellman w kampanii T-Mobile dla przedsiębiorców

t-mobile

Dorota Wellman to główna bohaterka kampanii promującej produkt Magenta Biznesu, oferowany przez sieć komórkową T-Mobile.  Za udział dziennikarki w kampanii odpowiada BSS Group.

Gwiazda wspólnie z T-Mobile zachęca przedsiębiorców do skorzystania z oferty Magenta Biznesu, dzięki której mają dostęp m.in. do aplikacji rezerwującej wizyty, wsparcia IT oraz księgowości w trybie internetowym. Wcześniej można było również zobaczyć inne spoty telewizyjne z udziałem Pani Doroty, w których operator sieci komórkowej informował np. o setkach osób powracających codziennie do T-Mobile.

Działania realizowane są w telewizji, internecie, prasie drukowanej, radiu i na nośnikach zewnętrznych.

Od 2017 roku Dorota Wellman reprezentowana jest przez agencję Filip Mecner Artist Management wchodzącą w skład BSS Group. Agencja jest odpowiedzialna za negocjowanie oraz realizację kontraktów reklamowych z udziałem gwiazdy.

Karierę dziennikarską rozpoczęła w Radiu Solidarność. W Radiu Eska była prezenterką i dyrektorem programowym. Prowadziła audycje radiowe: „Bulion” w Radiu ZET, „TOK o’clock” w Tok FM. W TVP współtworzyła wiele programów m.in.: „Goniec”, „Tylko w Jedynce”, „Bohaterowie, skandaliści i inni”, „Konsument”, „Podróże z żartem”, „Raport”.  Była jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie” oraz ,,Dzień Dobry TVN”.

BSS Group świadczy usługi z zakresu sponsoringu, reklamowego wykorzystania wizerunku gwiazd światowego i polskiego kina, sportu i estrady, PR, event marketingu i komunikacji w mediach społecznościowych. Wśród klientów agencji znajdują się m.in. piłkarze reprezentacji: Bartosz Bereszyński i Michał Pazdan,  trener Adam Nawałka, aktorzy Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Olga Frycz, dziennikarz Piotr Kędzierski, wokalistka Sylwia Grzeszczak, a także wiele innych osobistości ze świata sportu i show biznesu oraz kilkudziesięciu aktorów z Hollywood. BSS Group odpowiada za ich obecność w licznych kampaniach reklamowych.