Adam Nawałka w kampanii „Mężczyźni wolą Berlinki”

berlinki

Trener reprezentacji Polski, Adam Nawałka, pojawił się w kampanii reklamowej ,,Mężczyźni wolą Berlinki”. Jego udział w reklamie to efekt współpracy firmy Animex i agencji BSS Group. 

 

Trzydziestosekundowy spot pojawi się na kanałach telewizyjnych należących do stacji TVN i Polsat oraz na platformach VOD: Ipla i TVN Player. Cała kampania potrwa do końca czerwca.

Udział szkoleniowca w kampaniach reklamowych wiąże się z piłkarskimi emocjami, które czekają nas w czerwcu i lipcu. Polscy piłkarze i trener reprezentacji odegrają w nich główną rolę. Agencja BSS Group w 2015 roku przejęła  na siebie pełen zakres relacji biznesowych z podmiotami gospodarczymi zainteresowanymi współpracą z Adamem Nawałką oraz czuwa nad realizacją kontraktów reklamowych. O współpracy z marką Berlinki, prezes BSS Group, Damian Raciniewski, mówi:

Adam Nawałka to jedna z najważniejszych postaci polskiego sportu. Jego wizerunek jest bardzo cenny, stąd starannie dobieramy oferty współpracy, które do nas spływają. W kampanii marki Berlinki udało się przedstawić wszelkie walory etyki pracy oraz osobowości trenera. Myślę, że efekt finalny jest bardzo dobry i dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w ten projekt.

Miniony rok był dla Adama Nawałki kolejnym bardzo udanym w trenerskiej karierze. Selekcjoner polskiej reprezentacji awansował z kadrą na Mistrzostwa Świata 2018 z pierwszego miejsca w grupie. Polacy zajmują obecnie 10 miejsce w rankingu FIFA. Podczas Mistrzostw Świata w Rosji, Biało-czerwoni w fazie grupowej zmierzą się z Senegalem, Kolumbią i Japonią.

BSS Group świadczy usługi z zakresu sponsoringu, reklamowego wykorzystania wizerunku gwiazd światowego i polskiego kina, sportu i estrady, PR, event marketingu i komunikacji w mediach społecznościowych. Wśród klientów agencji, oprócz Adama Nawałki, znajdują się m.in. piłkarze reprezentacji: Bartosz Bereszyński i Michał Pazdan, aktorzy Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Olga Frycz, dziennikarze Dorota Wellman i Piotr Kędzierski, wokalistka Sylwia Grzeszczak, a także wiele innych osobistości ze świata sportu i show biznesu oraz kilkudziesięciu aktorów z Hollywood. BSS Group odpowiada za ich obecność w licznych kampaniach reklamowych.