Business Sport Solutions partnerem Kanapy Forbesa i Przeglądu Sportowego

business sport solutions

„Sport i Biznes: wspólną drogą do sukcesu” to panel dyskusyjny zorganizowany przez magazyn Forbes oraz Przegląd Sportowy, który odbył się 22 kwietnia w Warszawie. Partnerem wspierającym spotkanie była agencja Business Sport Solutions.

 

Przedstawiciele świata sportu i biznesu podczas Kanapy Forbesa i Przeglądu Sportowego poruszali kwestie współpracy pomiędzy sportowcami a przedsiębiorstwami, omawiali tematykę sponsoringu sportowego oraz debatowali nad dalszymi możliwościach rozwoju tej dziedziny w Polsce.

 

Spotkanie podzielono na 3 panele: w pierwszym – „Biznes w Sporcie” głównymi zainteresowanymi byli sportowcy. W drugiej części – „Sport w Biznesie” wypowiadali się przedsiębiorcy inwestujący w sport. Podczas trzeciego panelu „Marketing sportowy” podjęto tematy sportu i biznesu widziane z perspektywy sportowca i menedżera. Gościem w tej części debaty był m.in. Prezes Zarządu Business Sport Solutions – Damian Raciniewski.

 

Aby inwestycje w sport okazały się skuteczne, istotne jest odpowiednie dobieranie strategii, ale i celów inwestycyjnych. Chcąc zapewnić intensywny i długotrwały rozwój sportu w Polsce musi zachodzić współpraca pomiędzy partnerami biznesowymi i sponsorami, a sportowcami i drużynami sportowymi. Wówczas można liczyć na obopólny sukces” – ocenił Damian Raciniewski.

 

Spotkanie odbyło się na Stadionie Narodowym. Udział w debacie wzięli m.in. Szymon Kołecki, Tomasz Majewski, Artur Siódmiak, Czesław Lang oraz Cezary Kucharski, a także przedstawiciele firm wykorzystujących sponsoring sportu w strategii promocyjnej.