Business Sport Solutions partnerem turnieju tenisowego

Pod koniec marca w Poznaniu odbyły się I Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym. Agencja Business Sport Solutions odpowiedzialna była za przygotowanie i kreację identyfikacji wizualnej imprezy.

Zawody odbyły się pod patronatem i przewodnictwem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział w Poznaniu oraz Sądu Apelacyjnego w Poznaniu. W turnieju udział wzięli tenisiści amatorzy związani zawodowo z wymiarem sprawiedliwości m.in.: adwokaci, radcy prawni, sędziowie, prokuratorzy i notariusze.

„Ideą Business Sport Solutions jest łączenie przedsięwzięć sportowych z biznesowymi. Obecność naszej agencji przy tego rodzaju projekcie to kolejne wartościowe doświadczenie. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej inicjatywy.” – skomentował Damian Raciniewski z Business Sport Solutions.
Agencja marketingu sportowego Business Sport Solutions posiadająca doświadczenie w obsłudze imprez i eventów sportowych, odpowiedzialna była nie tylko za obsługę graficzną turnieju, ale także ufundowała nagrody w I Drużynowych Mistrzostwach Polski Prawników w Tenisie Ziemnym.