Testy F1 w Bahrajnie dostępne dla kibiców

F1
F1

Prawdziwa gratka czeka na fanów Formuły 1 w ostatni weekend lutego w Bahrajnie. Na tydzień przed rozpoczęciem sezonu 2023 odbędą się tam oficjalne testy, które będzie można zobaczyć z bliska.

Testy przed sezonem F1 2023 odbędą się w dniach 24-25 lutego na Bahrain International Circuit w Sakhirze. Tydzień później na tym torze 10 zespołów zainauguruje 74. sezon Mistrzostw Świata Formuły 1. Po raz piąty w historii sezon rozpocznie się od Grand Prix Bahrajnu.

Ukłonem w stronę kibiców będzie możliwość zobaczenia testów na żywo. Klienci F1®Experiences  obejrzą je z loży Paddock Club – najbardziej ekskluzywnej, luksusowej loży znajdującej się bezpośrednio nad garażami zespołów i pit lane. 

Wrażenia zarezerwowane zazwyczaj jedynie dla prasy i członków zespołów są osiągalne dla każdego, kto zakupi pakiet F1®Experiences, który zapewnia:

  • możliwość zobaczenia w akcji nowych bolidów na sezon 2023
  • Photo safari –  dostęp do miejsc dla profesjonalnych fotografów, skąd można zrobić najlepsze zdjęcia bolidów w akcji
  • spacer po pit lane
  • wycieczki po torze z przewodnikiem
  • zajrzenie za kulisy do padoku F1
  • spotkanie z ambasadorami F1
  • specjały lokalnej kuchni
  • i wiele więcej!

Dodatkowym atutem tegorocznych testów jest możliwość przedłużenia pobytu o tydzień i zobaczenia na żywo pierwszego wyścigu F1 w tym sezonie.

O tym jak doskonała jest to okazja, by przyjrzeć się z bliska wszystkim ekipom F1, mówi wieloletni ekspert i komentator tego sportu, Mikołaj Sokół:

Cały świat F1 zawsze z utęsknieniem czeka na zimowe testy. To pierwsza okazja, żeby zobaczyć wszystkie nowe samochody na torze, a wyprawa na miejsce akcji pozwala poczuć wyjątkową atmosferę ostatnich przygotowań przed sezonem. Można też zajrzeć za kulisy i z bliska podziwiać najnowsze maszyny F1 w ich naturalnym środowisku – na torze wyścigowym.

F1
Bahrain International Circuit w Sakhirze

Testy odbędą się według znanego schematu. Będą składać się z dwóch 4-godzinnych bloków, oddzielonymi od siebie godzinną przerwą. Testy w Bahrajnie najprawdopodobniej będą rozpoczynać się o godzinie 8:00 czasu polskiego. Sesja poranna potrwa więc między 8:00-12:00 czasu polskiego, a sesja popołudniowa – między 13:00-17:00.

F1® Experiences zapewnia fanom wysokooktanowych sportów możliwości niedostępne nigdzie indziej, stwarzając szansę wyjątkowego przeżycia wyścigowego weekendu na torach Formuły 1 w gronie przyjaciół, kolegów z pracy lub klientów na najwyższym poziomie, a także poznania wpływowych przedstawicieli biznesu z całego świata.

BSS Group współpracuje z F1® Experiences od wprowadzenia pakietów na rynek w 2017 roku.

Pakiety F1® Experiences są doskonałym pomysłem na prezent lub wyjazd firmowy. Polacy decydują się najczęściej na wyższe i najwyższe kategorie. Aż 78% sprzedanych pakietów na rynku polskim to te z dostępem do loży oraz F1® Insider Access.

Wyjątkowe wydarzenia w wyjątkowej oprawie wymagają także wyjątkowej obsługi. Osoby zainteresowane wyjazdami zachęcamy do kontaktu z naszym concierge’em, który pomoże w doborze odpowiedniego pakietu oraz organizacji wyjazdu.  Zakupu pakietów można dokonać bezpośrednio u concierge’a pod numerem +48 22 307 80 98 lub 502 743 300 lub na stronie https://bss75.pl/f1-experiences-f1-formula-1/