F1® Experiences & BSS Group szósty rok razem!

F1 Experiences

Kolejny raz przedłużona została współpraca pomiędzy agencją BSS Group a wyłącznym dystrybutorem oficjalnych i unikalnych pakietów na Mistrzostwa Świata Formuły 1. Tym samym agencja odpowiada za sprzedaż ekskluzywnych pakietów na wszystkie weekendy wyścigowe w kalendarzu F1®.

F1® Experiences zapewnia fanom wysokooktanowych sportów możliwości niedostępne nigdzie indziej, stwarzając szansę wyjątkowego przeżycia wyścigowego weekendu na torach Formuły 1 w gronie przyjaciół, kolegów z pracy lub klientów na najwyższym poziomie, a także poznania wpływowych przedstawicieli biznesu z całego świata.

BSS Group współpracuje z F1® Experiences od wprowadzenia pakietów na rynek w 2017 roku. 

Pakiety F1® Experiences są doskonałym pomysłem na prezent lub wyjazd firmowy. Polacy decydują się najczęściej na wyższe i najwyższe kategorie. Aż 78% sprzedanych pakietów na rynku polskim to te z dostępem do loży oraz F1® Insider Access.  Najwięcej polskich klientów decyduje się na standardowo licznie odwiedzane przez Polaków destynacje czyli Węgry i Włochy. Ciekawostką jest jednak to, że na kolejnych miejscach znajdują się wyjazdy do Australii i Abu Zabi.

Wyjątkowe wydarzenia w wyjątkowej oprawie wymagają także wyjątkowej obsługi. Osoby zainteresowane wyjazdami zachęcamy do kontaktu z naszym concierge’em, który pomoże w doborze odpowiedniego pakietu oraz organizacji wyjazdu.  Zakupu pakietów można dokonać bezpośrednio u concierge’a pod numerem +48 22 307 80 98 lub 502 743 300 lub na stronie https://bss75.pl/f1-experiences-f1-formula-1/