Spotkaj Roberta Kubicę podczas wyścigu F1!

Rozmowa z Robertem Kubicą podczas weekendu Formuły 1? Dzięki F1 Experiences to możliwe! Jedyny Polak w najważniejszej serii wyścigowej na świecie będzie do dyspozycji kibiców już 29 czerwca na torze Red Bull Ring podczas Grand Prix Austrii 2019.

Oferowane przez BSS Group oficjalne pakiety F1 Experiences umożliwiają zobaczenie świata Formuły 1 od wewnątrz. Na kibiców spragnionych emocji czekają pakiety Champions Club oraz Premier, umożliwiające podejrzenie kulis przygotowań kierowców i zespołów F1.


Prócz biletu na wyścig z najlepszym widokiem na tor pakiety Champions Club oraz Premier gwarantują zwiedzanie padoku z przewodnikiem, spotkania z managementem F1, wyśmienity catering i open bar na torze, a przede wszystkim spotkanie z kierowcą Formuły 1 – podczas wyścigu o Grand Prix Austrii będzie to Robert Kubica. Polak spotka się z gośćmi F1 Experiences na torze Red Bull Ring w ostatni weekend czerwca 2019 r.

Według prezesa BSS Group, Damiana Raciniewskiego, mało co może się równać z emocjami towarzyszącymi wyścigom F1 na żywo: Miejsca takie jak Red Bull Ring same w sobie zapierają dech w piersiach. Piękna okolica umożliwia spędzanie czasu blisko natury i podziwianie uroku pobliskich miasteczek. Jednak to, co najlepsze, czeka nas na torze. Kuba Giermaziak odbierał tutaj gratulacje od Wolfganga Porsche, a Wy macie okazję uścisnąć dłoń Roberta Kubicy. Trudno o zrobienie sobie lepszego prezentu podczas weekendu F1!.

Pakiety F1 Experiences dostępne są na stronie: Champions Club na Grand Prix Austrii i Premier na Grand Prix Austrii.  Emocje z najwyższej półki czekają!