Dołącz do świata Roberta Kubicy i bądź świadkiem historii!

Jeden z najbardziej utalentowanych kierowców F1 – w czasach kartingu pokonywał Lewisa Hamiltona i Nico Rosberga. Miejsce w zespole Ferrari już czekało, ale życie miało wobec niego inny plan. Cudem minął się ze śmiercią w kokpicie samochodu rajdowego, cudem też nie stracił wtedy prawej ręki. Po niespełna 9 latach od tego wydarzenia Robert Kubica ponownie stanie na starcie wyścigu Formuły 1. Dzięki F1® Experiences możesz być częścią tej przygody.

Zanim wydarzył się horror podczas rajdu Ronde di Andora, najlepsi kierowcy w stawce wielokrotnie zaznaczali, że Polak jest jednym z największych konkurentów, z którym kiedykolwiek się mierzyli. Bez wątpienia wypadek Kubicy miał duży wpływ na to, jak przez wiele lat wyglądał skład najlepszych zespołów w stawce. Najważniejsze jednak, że Robert zamierzał namieszać jeszcze raz, tym razem bezpośrednio. I udało się. Po roku bycia kierowcą rezerwowym w zespole Williamsa został kierowcą podstawowym.

Czy o tej historii powstanie film? Możliwe. Lepiej jednak nie czekać i na kilka dni stać się częścią wyjątkowych wydarzeń, zobaczyć tworzącą się historię światowego sportu na własnych oczach.

Obecność podczas Grand Prix nie musi się ograniczać do śledzenia zmagań kierowców z trybun. Organizatorzy wyścigów umożliwiają wejście w głąb tego świata, aby celebrować życie w towarzystwie najszybszych kierowców oraz uzależniającego zapachu spalonych hektolitrów paliwa i opon.

Kupując nawet podstawowy pakiet F1® Experiences oprócz biletu z miejscem siedzącym na cały weekend wyścigowy (piątek, sobota, niedziela), otrzymujemy dostęp do dodatkowych korzyści. Podstawowe z nich to spacer aleją serwisową, a także profesjonalna sesja foto na torze z trofeum, o które każdego roku walczą kierowcy.

Niezwykle emocjonującym przeżyciem jest spotkanie z legendą wyścigów lub aktualnym kierowcą w Paddock Club™. To niepowtarzalna okazja osobistego spotkania i rozmowy z mistrzem prędkości. Oprócz tego na uczestników czeka zwiedzanie kulis wyścigu. Goście F1® Experiences mogą dokładnie przyjrzeć się samochodowi bezpieczeństwa, a także wszystkim metrom kwadratowym pomieszczenia, do którego zmierza najlepsza trójka wyścigu. W planach przewidziane jest również spotkanie z zespołami F1.

Im wyższy pakiet, tym więcej atrakcji i jeszcze więcej ekskluzywnego świata F1 – łącznie jest ich osiem. Wszystkie różnią się ceną oraz tym, co zawierają.

Wybierz pakiet dla siebie.

BSS Group jest wyłączonym sprzedawcą pakietów F1® Experiences w Polsce, Czechach, Słowacji, Bułgarii, Rumunii i krajach bałtyckich.