Jan Kisiel Mistrzem Audi Sport TT Cup!

jan kisiel

Już po pierwszym wyścigu, ostatniego weekendu serii, poznaliśmy mistrza Audi Sport TT Cup. Jan Kisiel w pięknym stylu sięgnął po tytuł mistrzowski!

 

Polski kierowca od dwóch weekendów był głównym pretendentem do tytułu. Zarówno na torze Oschersleben, jak i w Nurburgring wygrywał obydwa wyścigi, dzięki czemu zapewnił sobie 35 punktów przewagi w klasyfikacji generalnej nad resztą stawki i spokojnie mógł przystąpić do ostatniego weekendu wyścigowego. Kontrolując wydarzenia na torze, Janek już w sobotę zapewnił sobie tytuł, a w niedzielnym wyścigu po raz dziewiąty w sezonie stanął na podium, czym dokończył niezwykle udany dla siebie pierwszy rok w Audi Sport TT Cup!

 

Ogromny talent polskiego kierowcy oraz jego umiejętności dostrzega i podkreśla Damian Raciniewski, prezes agencji marketingu sportowego Business Sport Solutions, reprezentującej Jana Kisiela: „Janek to kierowca absolutnie skupiony na ściganiu.  Paliwo w żyłach i olej w głowie to jedyna recepta na sukces. Te cechy świadczą o ogromnym potencjale Janka i zwiastują znakomitą przyszłość w świecie motosportu. Cieszę się, że mamy możliwość współtworzyć sukces polskiego motosportu. Wierzę, że przed nami jeszcze wiele pięknych chwil”.

 

Jan Kisiel: „Jestem ogromnie szczęśliwy ze zdobytego tytułu. Spełniło się moje marzenie, do którego długo się przygotowywałem i uparcie o niego walczyłem. Podczas ostatniego weekendu realizowaliśmy nasze założenia. Nie planowałem szaleńczej jazdy aby nie ryzykować jakiegokolwiek błędu. Udało się tego uniknąć, dzięki czemu spokojna jazda zapewniła mi tytuł mistrza”.