Adam Nawałka z Business Sport Solutions

Adam Nawałka

Do grona osobistości świata sportu reprezentowanych przez Business Sport Solutions dołączył odpowiedzialny za odbudowę polskiej kadry narodowej, selekcjoner – Adam Nawałka. Agencja marketingu sportowego przejmie na siebie pełen zakres relacji biznesowych z podmiotami gospodarczymi zainteresowanymi współpracą z trenerem oraz będzie czuwać nad realizacją ewentualnych kontraktów reklamowych.

 

Dla Adama Nawałki jest to kluczowy moment w trenerskiej karierze. Po triumfalnym awansie na mistrzostwa Europy, które odbędą się w przyszłym roku we Francji, zyskał jeszcze większą popularność oraz zaufanie polskich kibiców. Chcąc być maksymalnie skoncentrowanym na przygotowaniu reprezentacji Polski do zbliżającego się turnieju, wszystkie sprawy biznesowe przekazał w ręce profesjonalistów.

 

„Nie ukrywam, że dla naszej firmy współpraca z selekcjonerem reprezentacji Polski jest dużą satysfakcją. Jesteśmy dumni mogąc reprezentować interesy Pana Adama Nawałki. Ponadto cieszymy się, że będziemy odpowiedzialni za wizerunek głównego dowodzącego naszej piłkarskiej kadry, szczególnie w tak emocjonującym okresie, jakim będą mistrzostwa Europy w 2016 roku. Przed nami wyzwanie, które z przyjemnością podejmujemy” – przyznał Damian Raciniewski, President of the Board Business Sport Solutions.