Sylwia Grzeszczak z Filip Mecner Artist Management i BSS

Sylwia Grzeszczak

Z dniem 29 marca 2016 roku podpisaliśmy umowę agencyjną pomiędzy Sylwią Grzeszczak a Filip Mecner Artist Management- firmą, której współwłaścicielem jest Business Sport Solutions.

 

Na postawie tego dokumentu nabyliśmy wyłączność na wszelkie prawa do komercjalizacji dla celów reklamowych, marketingowych oraz promocyjnych artystki.  Sylwia Grzeszczak wydała trzy albumy studyjne: Ona i On z Liberem, oraz dwa solowe: Sen o przyszłości i Komponując siebie. Jej dwa ostatnie albumy uzyskały status podwójnie platynowej płyty oraz zajęły kolejno 1. i 4. miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. Piosenki „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Karuzela”  stały się wielkimi przebojami.

 

Singiel pt. „Karuzela” trafił do rozgłośni w styczniu 2012 roku. Szybko zawitał i utrzymuje się na szczytach list przebojów takich rozgłośni radiowych jak: RMF FM, ESKA, RMF MAXXX, Radio ZET, Radio Złote Przeboje, Polskie Radio Londyn.

 

Podczas gali Viva Comet 2012 Sylwię uhonorowano prestiżową statuetką za zwycięstwo w kategorii Przebój Roku. Spośród czterech nominowanych piosenek wygrały „Małe rzeczy” – pierwszy solowy utwór Sylwii. Właśnie za ten utwór Sylwia Grzeszczak odebrała nagrodę Nielsena na gali Fryderyki 2012 – była to nagroda specjalna za najczęściej grany utwór w stacjach radiowych.

 

„To dla nas ogromny zaszczyt móc poinformować, iż Sylwia Grzeszczak dołączyła do grona gwiazd, które reprezentujemy” – powiedział Filip Mecner, współwłaściciel i prezes zarządu Filip Mecner Artist Management.  „Jesteśmy dumni, że odpowiadamy za wizerunek tak absolutnie wyjątkowej i utalentowanej gwiazdy” –  dodał Damian Raciniewski, współwłaściciel firmy.