Moc atrakcji od Business Sport Solutions na VERVA Street Racing 2013

verva street racing

Czwarta, specjalna edycja największego w Europie Środkowej show motoryzacyjnego – VERVA Street Racing już za nami. Jak co roku była moc atrakcji, wysokie stężenie emocji i adrenaliny, a w powietrzu unosił się zapach benzyny i palonej gumy!

Agencja marketingu sportowego Business Sport Solutions już po raz czwarty uczestniczyła w organizacji tego motoryzacyjnego święta. Tegoroczna edycja VERVA Street Racing była wyjątkowa. Po raz pierwszy show przeniosło się z ulic centrum Warszawy na Stadion Narodowy. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było światowej sławy Top Gear Live.

Na promenadzie biało – czerwonej areny sportowej zorganizowano Pit Party, podczas którego można było zobaczyć blisko 300 luksusowych i sportowych aut. Wśród nich Rolls-Royce, Aston Martin, Lamborghini, samochody tuningowane, rajdowe czy wyścigowe. Jedną z liczniej odwiedzanych i cieszących się sporym zainteresowaniem atrakcji był paddock zespołu VERVA Racing Team.

Kolejne części imprezy odbywały się już tylko na stadionie. Podczas Pre – Show na płycie królowały pościgi policyjnych radiowozów z USA i przejazdy rakietowej ciężarówki. Podczas części VERVA Street Racing miały miejsce emocjonujące pokazy driftowe, wyścigi samochodów serii NASCAR, zawodników ORLEN Teamu biorących udział w rajdzie Dakar oraz dwóch Porsche 911 GT3 w barwach VERVA Racing Team, za kierownicami których usiedli Kuba Giermaziak i Patryk Szczerbiński.

Kulminacją wieczoru było show Top Gear Live. Prowadzący słynny motoryzacyjny program Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond oraz legendarny kierowca Stig dostarczyli widzom wielu wrażeń. Pokazy stuntu, wyścigi mechanicznych rydwanów czy mecz piłki nożnej w samochodach zwieńczyły wyjątkowy wieczór na wypełnionym po brzegi Stadionie Narodowym. Po raz kolejny VERVA Street Racing okazała się udanym świętem motoryzacyjnym.

Agencja marketingu sportowego Business Sport Solutions ponownie współtworzyła to wyjątkowe wydarzenie. Dostarczone przez BSS samochody, takie jak wyścigowe Porsche VERVA Racing Team, auta ścigające się w seriach Le Mans czy DTM, radiowozy policyjne, a także cała gama supersportowych aut – Ferrari by Novitec, Audi RS 8 by MTM, McLaren by Gemballa oraz Dodge Viper, Ford Mustang Shelby, Cadillac CTS-V, Ford GT, Chevrolet Camaro ZL1, Dodge Challenger SRT8 i Ford Raptor, czyli niezwykłe amerykańskie muscle cary – wzbudziły ogromne zainteresowanie zwiedzających i były jednymi z ciekawszych punktów imprezy.