Kolejny weekend marzeń Jana Kisiela

jan

Nie ma sobie równych Jan Kisiel w Audi Sport TT Cup. Młody, utalentowany kierowca wygrał czwarty wyścig z rzędu. Polak jest zdecydowanym liderem klasyfikacji generalnej i głównym kandydatem do tytułu mistrza serii.

 

Do drugiego wyścigu na torze Nurburgring Jan Kisiel ruszał z pierwszego miejsca. Polak znakomicie wystartował i systematycznie zwiększał przewagę nad rywalami prowadząc od startu do mety. Finiszował z ponad 3-sekundową przewagą nad drugim Dennisem Marschallem. Trzeci był Loris Hezemans. To piąte zwycięstwo polskiego kierowcy w sezonie.

 

W klasyfikacji generalnej Polak zebrał już 199 punktów i znacząco powiększył przewagę nad resztą kierowców. Drugi w klasyfikacji Nicolaj Moller Masdsen ma 164 punkty, a trzeci Dennis Marschall o pół punktu mniej. Kierowców serii Audi Sport TT Cup czeka ostatni wyścigowy weekend. W połowie października pojadą oni na niemieckim torze Hockenheim.

 

Jan Kisiel: „Jestem niezmiernie szczęśliwy z osiągniętego wyniku. Odniosłem już piąte zwycięstwo w tym sezonie i umocniłem się na pozycji lidera serii. Wszystko układa się po naszej myśli. Realizujemy plan i spokojnie zmierzamy po mistrzowski tytuł. Z niecierpliwością czekam już na ostatni weekend Audi Sport TT Cup. Liczę, że będzie on równie udany jak dwa ostatnie.”