Jan Kisiel z Business Sport Solutions

jan kisiel

Jeden z najbardziej utalentowanych kierowców wyścigowych młodego pokolenia Jan Kisiel rozpoczął współpracę z Business Sport Solutions. W sezonie 2015 zawodnik wystartuje w Audi Sport TT Cup, serii towarzyszącej DTM. To kolejny, po Kubie Giermaziaku i Aleksandrze Bosaku, czołowy polski kierowca reprezentowany przez naszą firmę.

 

W tym sezonie przed Janem Kisielem zupełnie nowe wyzwanie. Polak, którego sportowym idolem jest Fernando Alonso będzie ścigał się w Audi Sport TT Cup. Wyścigi rozgrywane będą w ramach najpopularniejszej w Niemczech i jednej z najpopularniejszych na świecie serii wyścigowej DTM. Jan Kisiel został wyselekcjonowany ze 165 kierowców z 30 krajów świata.

 

„Bardzo cieszymy się z tej współpracy. Janek to nie tylko szybki i odważny zawodnik, ale także bardzo konsekwentny kierowca. Słynie z bezkompromisowej jazdy i świetnego tempa wyścigowego. Podczas startów w Volkswagen Castrol Cup był jednym z najlepiej wyprzedzających zawodników” – mówi Damian Raciniewski, prezes Business Sport Solutions.

 

Odpowiadamy za pełną obsługę managerską zawodnika. W ramach podpisanego kontraktu będziemy świadczyć usługi między innymi z zakresu PR. Posiadamy również prawo do wyłącznego pośredniczenia w kontaktach z podmiotami gospodarczymi zainteresowanymi współpracą z zawodnikiem.

 

Jan Kisiel swoją karierę rozpoczął w 2002 roku od kartingu. W kolejnych latach rywalizował w międzynarodowych seriach wyścigowych: Renault Clio Cup, European Kart Trophy, Volkswagen Castrol Cup. W tej ostatniej należał do wyróżniających się kierowców, dwukrotnie (2013, 2014) zajmując wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.