Business Sport Solutions z F1 Paddock Club

paddock

Agencja marketingu sportowego Business Sport Solutions została Autoryzowanym Sprzedawcą i jedynym dystrybutorem pakietów Formula One Paddock Club na polskim rynku. Tym samym przed pasjonatami F1 otwierają się drzwi do niezapomnianych chwil w wyjątkowym miejscu, w którym zespoły i kierowcy są na wyciągnięcie ręki.

Formula One Paddock Club to główna strefa VIP zapewniająca oglądanie wyścigu z najlepszych miejsc oraz dostęp do garaży zespołów wyścigowych i na pit lane. Bogata oferta Hospitality, ekskluzywnie urządzone loże, a także profesjonalna obsługa czynią FOPC doskonałym miejscem do umocnienia istniejących relacji biznesowych oraz nawiązania nowych kontaktów z partnerami z całego świata.

Współpraca Business Sport Solutions z Formula One Paddock Club daje nam mnóstwo możliwości pokazania naszym klientom Formuły 1 od środka. Weekendy Grand Prix to nie tylko sportowe emocje na torze, ale również możliwość spotkania ludzi biznesu, sportu i polityki z całego świata. Formula One Paddock Club to wyjątkowa przestrzeń, dostępna wyłącznie dla wybranej grupy publiczności, która ceni sobie wygodę, ale także chce poszerzać swoje horyzonty. Dzięki tej ofercie śledzenie zmagań na torach Formuły 1 nabierze nowej jakości” – mówi Agnieszka Sakowicz, dyrektor zarządzająca Business Sport Solutions.