Business Sport Solutions na XXIV Forum Ekonomicznym w Krynicy

krynicy

Damian Raciniewski uczestniczył w XXIV Forum Ekonomicznym, które odbyło się w Krynicy w dniach 2-4 września. Prezes Business Sport Solutions wziął udział w panelu  „Marketing sportowy coraz skuteczniejszy – budowa wizerunku firmy w oparciu o wzorce i bohaterów sportu.”

Do dyskusji zaproszeni zostali również: Sebastian Chmara (wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki), Cezary Kucharski (CK Management Sp. z o.o.), Leszek Kurnicki (Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN S.A.), Adam Małysz (kierowca rajdowy, skoczek narciarski), Miroslav Rakowski (Prezes Zarządu T-Mobile Polska S.A.), Ireneusz Raś (Przewodniczący Sejmowej Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki), Włodzimierz Kwieciński (Prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego) oraz Tomasz Ziółkowski (dziennikarz, producent).

W Krynicy mówiłem o korzyściach, jak i ryzyku, jakie niesie za sobą inwestycja w sport.  Cieszę się, że mogłem wymienić się doświadczeniem i wziąć udział w dyskusji z tak znakomitymi gośćmi. Takie spotkania pozwalają na zwrócenie uwagi na potrzeby i wyzwania, jakie stoją przed przedstawicielami sportu i biznesu w dziedzinie marketingu sportowego – podsumował Damian Raciniewski.

Organizowane od 1992 roku Forum Ekonomiczne jest jednym z najistotniejszych miejsc spotkań elit polityczno-biznesowych w Europie. Co roku Forum gości premierów, ministrów, Komisarzy Europejskich oraz inne najważniejsze osoby sceny politycznej i gospodarczej naszego kraju.