Adam Nawałka Trenerem Roku 2015

Adam Nawałka

To dla nas ogromny zaszczyt móc poinformować, iż szkoleniowiec Reprezentacji Polski w piłce nożnej i podopieczny Business Sport Solutions, Adam Nawałka, został wybrany Trenerem Roku 2015 w plebiscycie Przeglądu Sportowego oraz Telewizji Polskiej. Nagroda ta, to m.in. efekt awansu naszej kadry na Euro 2016 oraz fantastycznych wyników w meczach eliminacyjnych do tego turnieju.

 

Od początku swojej przygody z reprezentacją Adam Nawałka udowadniał, że jest najbardziej odpowiednią osobą do kierowania drużyny, złożonej z gwiazd światowej piłki, takich jak Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny czy Grzegorz Krychowiak. Choć jego początkowe decyzje spotkały się ze sceptyczną reakcją kibiców i dziennikarzy, to pierwszymi sukcesami zaskarbił sobie sympatię Polaków.  Jednym z nich było historyczne zwycięstwo z Niemcami na Stadionie Narodowym. Efektem kolejnych widowiskowych i udanych spotkań z Gruzją, Szkocją czy Irlandią był upragniony awans polskiej kadry na Mistrzostwa Europy 2016, które odbędą się w czerwcu we Francji. W eliminacjach nasi kadrowicze strzelili aż 33 bramki – to więcej, niż jakakolwiek inna drużyna walcząca o udział w Euro 2016.

Serdecznie gratulujemy trenerowi Nawałce otrzymanej nagrody. Business Sport Solutions współpracuje ze szkoleniowcem w zakresie relacji biznesowych z podmiotami gospodarczymi. Cieszymy się, że Adam Nawałka został doceniony za swoją wytężoną pracę i jesteśmy pewni, że nie jest to ostatni sukces selekcjonera polskiej kadry piłkarskiej w tym roku – skomentował Damian Raciniewski, właściciel BSS.